Przypomnienie i zaprezentowanie oferty działań Fundacji PROGRESSUS

Informacje dla rodziców

Szanowni Państwo

Nasza fundacja podejmuje działania służące przede wszystkim podniesieniu poziomu krotoszyńskiej edukacji. Celem każdej inicjatywy jest budowanie wiedzy, tożsamości narodowej wśród młodych ludzi, przede wszystkim uczniów naszej małej Ojczyzny czyli szkoły, Krotoszyna, gminy Krotoszyn. Naszą ofertę chcemy wzbogacić o zajęcia kierowane dla dorosłych mieszkańców, w tym nauczycieli, czyli tych którzy mają ogromny wpływ na budowanie świadomych swoich potrzeb obywateli.

Organizujemy zajęcia, które sprawdziły się w minionym roku szkolnym, takie jak fizyka, chemia, ale organizujemy też nowe: z matematyki i biologii. Możemy zorganizować wiele zajęć, które będą potrzebne Państwa dzieciom, a może i Państwu?

Na naszej stronie (www.fundacjaprogressus.pl) zamieściliśmy propozycje zajęć powtórzeniowych z języka polskiego przed egzaminami zewnętrznymi z nauczycielem weryfikatorem tychże egzaminów. Inna propozycja dotyczy ferii zimowych. Zapraszamy uczniów klas piątych i szóstych na zabawy z językiem angielskim w pierwszym tygodniu ferii zimowych, od 14 do 18 stycznia 2019 roku. Warto miło spędzić czas i jeszcze się czegoś nowego nauczyć.

Opłaty wnoszone za zajęcia pokrywają wyłącznie wynagrodzenia prowadzących. Członkowie władz fundacji działają non profit.

Zapraszamy na nasz stronę: www.fundacjaprogressus.pl  i na dyżur przedstawiciela Zarządu Fundacji PROGRESSUS w każdy piątek od 14.00 do 16.00 w sali 108 SP nr 8. Jest to czas na rozmowę, zgłoszenie uwag i propozycji.

W imieniu Zarządu Fundacji PROGRESSUS

Aleksandra Leja